Władysław CHMIELIŃSKI (1862-1941)
Nr katalogowy: 102
Pałac w Łazienkach Królewskich
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 31 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński