867
Kabinet barokowy dębina; 37,8 x 56 x 34 cm.
Europa Środkowa, XIX w. z wykorzystaniem
elementów mebla z XVII w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

868
Sztaluga dekoracyjna drewno: mahoń, orzech, toczenie, snycerka;
wys. 182 cm, szer. 63,5 cm, głęb. ca 81 cm.
Polska?; XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

869
Wilki do kominka żeliwo, żelazo, mosiądz, stal;
Europa Zachodnia, Niemcy?; 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

870
Para kolumienek dekoracyjnych alabaster, brąz, mosiądz, emalia komórkowa;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

871
Lampa podłogowa, salonowa, elektryczna mosiądz, onyks, żeliwo, wys. 182 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

901
Para krzeseł barowych stal; 107,5 x 39 x 54 cm.
Europa Zachodnia, po połowie XX w. (lata 60.).
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

902
Para krzeseł neorokokowych orzech; 86,5 x 42 x 43 cm.
Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

903
Sekretarzyk w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - brzoza, fornir - mahoń;
115,2 x 95 x 62 cm.
Europa Środkowa, ok. 1860.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

904
Krzesło w stylu Ludwika Filipa mahoń; 86 x 48 x 50 cm.
Europa Środkowa, ok. 1860.
Cena wywoławcza. 600 zł

905
Stół neorokokowy mahoń; 76,5 x 124 x 75 cm.
Polska (?), 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

906
Szafka kątowa klasycystyczna konstrukcja - sosna, mahoń; fornir - mahoń;
intarsje - drewno drzewa owocowego (grusza?);
Polska (?), koniec XVIII w. lub pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 600 zł

907
Sekretarzyk eklektyczny konstrukcja - mahoń;
fornir - palisander, intarsje - jawor;
Europa Zachodnia, XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł
Cena sprzedaży 2 700 zł

908
Szafka pomocnicza w stylu neobarokowym konstrukcja - sosna, dębina, fornir - dębina;
Europa Środkowa, Polska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

909
Fotel eklektyczny orzech; 142,7 x 75 x 57 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

910
Kanapa neorokokowa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
Europa Środkowo-wchodnia, Galicja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

911
Szafka pomocnicza, tzw. bieliźniarka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna, fornir - orzech;
Europa Środkowa, 1860.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

912
Komoda klasycyzująca jawor, sosna, orzech; 90 x 128,2 x 59,2 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

913
Szafka - postument w stylu biedermeierowskim konstrukcja - sosna, fornir - mahoń; 140 x 60 x 38 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830.
Cena wywoławcza. 4 700 zł