Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy170
Lato - z cyklu: Idylla, 1929
olej, tektura; 30 x 30,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1929
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936)
Nr katalogowy172
Portret kobiety
olej, płótno; 92,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: C. Zawadziński
sygn. p. d.: C. Zawadziński
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy174
Portret mężczyzny
olej, płótno naklejone na tekturę; 34,5 x 28 cm;
sygn. p. g.: Jacek Malczewski
sygn. p. g.: Jacek Malczewski
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)
Nr katalogowy176
Portret pani Z. K.
olej, płyta; 75,5 x 50 cm;
sygn. p. g.: jm.;
sygn. p. g.: jm.;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Juliusz CZECHOWICZ (1894-1974)
Nr katalogowy179
Portret dziewczyny, 1944
olej, kość; 17 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Czechowicz/ 1944
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy181
Portret kobiety w ciemnej sukni - miniatura
gwasz, ołówek, papier;
8 x 6 cm (owal w świetle oprawy);
sygn, p. d.: N. F. (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy183
Pomona
- kopia z nieokreślonego pierwowzoru
olej, płótno dublowane; 88 x 76 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony, środkowoeuropejski XVIII
Nr katalogowy185
Pejzaż z wodospadem
olej, deska; 42 x 57 cm
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy187
Porwanie Ganimedesa
Antonio Allegri da CORREGGIO (1494-1534) - według
olej, deska; 51,5 x 38 cm.
olej, deska; 51,5 x 38 cm.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Ignacy GIERDZIEJEWSKI (1826-1860)
Nr katalogowy189
Scena historyczna
olej, płótno dublowane; 56 x 44 cm;
sygn. p. d.: IG (monogram wiązany,
wydrapany w warstwie malarskiej)
Cena wywoławcza.
12 000 zł
202
Para aniołów
drewno, polichromia, wys. ok. 33 cm;
Polska, Małopolska (?), poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
203
Pieta
drewno lipowe, polichromowane;
wys. 29,5 cm; [ubytki polichromii, zabrudzenia]
Śląsk (?), XVI w.
Śląsk (?), XVI w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
4 000 zł
204
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane, wys. 80 cm;
Małopolska (?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 800 zł
7 700 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy206
Para uczniów
drewno; 14,5 x 8 x 8 cm;
ozn. na podstawie AK ZAKOPANE
ozn. na podstawie AK ZAKOPANE
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Eugene AIZELIN (1821-1902)
Nr katalogowy208
Zbierająca kłosy
brąz, wys. 50 cm;
sygn. na podstawie: aizelin
sygn. na podstawie: aizelin
Cena wywoławcza.
5 000 zł
210
Lampa oliwna, dekoracyjna, w manierze II Cesarstwa
Polska, Warszawa, firma Braci Łopieńskich,
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
23 000 zł
21 000 zł
212
Budda Medytujący
brąz, złocenie, laka; wys. 43,5 cm
XX w.
XX w.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Jacek SROKA (ur. 1957)
Nr katalogowy301
Un pendu, 1986
akwaforta, akwatinta, papier;
78,5 x 54,5 cm (wymiar arkusza), 62,5 x 39 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Gabriela MORAWETZ (ur. 1952)
Nr katalogowy303
Erotyk, 1975
akwaforta, akwatinta barwna, papier,
49 x 39,5 cm (odcisk płyty); 75,5 x 53,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Nr katalogowy304
Courtablon, 1969
litografia barwna, papier;
50 x 66 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Nr katalogowy305
Butelka i owoce, 1968
litografia barwna, papier,
50 x 66 cm (wymiar arkusza);
50 x 66 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy307
Partum
litografia, papier;
16 x 16 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy311
Gdańsk, 1979
ołówek, papier;
37 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)
Nr katalogowy313
Bez tytułu z cyklu: Wojna domowa. Kamienica, 1941
ołówek, kalka;
26 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
35 000 zł
42 000 zł