Nr katalogowy: 743
Tabakierka
srebro cechowane, waga 34 g.
Holandia ?, k. XIX w.
w formie muszli z grawerowaną na wieczku dekoracją z kwiatów, od spodu reliefowa scena pasterska wśród pejzażu, pod nią monogram JAA (prawdopodobnie dodany współcześnie);
srebro cechowane (cechy słabo czytelne, litera M lub W w prostokącie); wys. 1,9 cm, szer. 6,3 cm, głęb. 5 cm; waga 34 g.
Holandia ?, k. XIX w.