płytki, z reliefem ze skrętem, z dekoracją kwiatową z bukietem w lustrze i czterema mniejszymi bukiecikami w gładkich polach na kołnierzu; porcelna, farby naszkliwne; wys.4 cm, średn.25 cm; sygn. kobaltem podszkl. tarcza opaskowa, fioletem naszkl.: 34. Wiedeń, 3.ćw. XVIII w.