Nr katalogowy: 613
Śpiący kotek
Dania, Kopenhaga, manufaktura królewska
(zał. 1760), XX w.
leżący śpiący kotek, zwinięty w kłębek;
porcelana, farby podszkliwne wysokich temperatur; wys. 5 cm, dł. ok. 8 cm;
sygn. kobaltem podszkl. trzy fale i YH obok, zielenią chromu druk: w kręgu z napisem: ROYAL · COPENHAGEN · korona zamknięta, niżej półkoliście: DENMARK , odręcznie zielenią chromu: 7 / 594.
Dania, Kopenhaga, manufaktura królewska (zał. 1760), XX w.
700 zł