Robert SZCZEBIOT (ur. 1987)
Nr katalogowy: 435
Endeavour, 2014
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Robert Szczebiot '14
olej, płótno; 70 x 100 cm;
na odwrocie napis autorski: / ”Endeavour” z 14 / Robert Szczebiot