Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)
Nr katalogowy: 431
Durszlak z papryką, 2014
olej, płótno;
60 x 73 cm;
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: TK (w okręgu) / 2014 / TOMASZ KARABOWICZ
napisy autorskie na odwrocie: 60 x 73/ DRUSZ [sic!] / LAK Z PAPRYKĄ/ TK (w kółeczku) / 2014 / TOMASZ / KARABOWICZ/ WARSZAWA