Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy: 430
Zbuntowane anioły, 1987
olej, płótno; 90 x 84 cm;
sygn. l. d.: EGerlach 1987
olej, płótno; 90 x 84 cm;
sygn. l. d.: EGerlach 1987
na odwrocie napis autorski: AUTOR: EUGENIUSZ GERLACH/ „ZBUNTOWANE ANIOŁY” - R 1987/ OLEJ NA PŁóTNIE - 84 x 90 cm/ SYGN. Ld, EGERLACH 1987/ podpis autorski oraz poniżej owalny stempel autorski