Maria DAWSKA (1909-1993)
Nr katalogowy: 429
Bajki malowane, 1980
olej, papier; 22 x 18,5 cm;
sygn. p. d.: Maria …
olej, papier; 22 x 18,5 cm;
sygn. p. d.: Maria …
na odwrocie napis autorski: „Bajki Malowane”/ „Zwierzenia” / Maria Dawska/ 1980