Leon MICHALSKI (1911-1989)
Nr katalogowy: 415
Wejście do parku, 1984
olej, płótno; 101 x 80 cm;
sygn. l. d.: L.Michalski
olej, płótno; 101 x 80 cm;
sygn. l. d.: L.Michalski
na odwrocie napis autorski: u góry w kółku: 17 LEON MICHALSKI/ „WEJŚCIE DO PARKU”/ WYM: 100 x 81/ RAE1984 OLEJ