Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy: 409
Dwie strony duszy
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
na odwrocie na blejtramie napis autorski: ANDRZEJOWI PARTUMOWI DWIE STRONY DUSZY/ OSIEKI NAJWAŻNIEJSZE JAN DOBKOWSKI oraz luźne szkice zieloną farbą