Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Nr katalogowy: 407
Perswazja, 1964
akwarela, papier;
21 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
akwarela, papier;
sygn. ołówkiem l. d.: J.S
na odwrocie ksero wykazu prac artysty Malarstwo. Katalog prac Juliusza Studnickiego z przypisanym numerem inwentarzowym 312 oraz pisana maszynowo nalepka z autorem, tytułem i datą wykonania pracy