Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)
Nr katalogowy: 403
Martwa natura, 1936
akwarela, gwasz, papier;
23 x 19 cm (w świetle oprawy);
akwarela, gwasz, papier;
sygn. p. d.: B. Stawiński
na odwrocie nalepka z opisem pracy z autorem, tytułem, techniką, wymiarami i datą wykonania: 1936
1 100 zł