MORANTE (XIX-XX)
Nr katalogowy: 209
Charlie Chaplin
brąz patynowany, wys. 29,5 cm;
sygn. na plincie: MORANTE
karykaturalnie ukazana postać aktora w charakterystycznej pozie, w meloniku, w ciemnym garniturze, w za dużych butach i laską w ręku;
sygn. na plincie: MORANTE oraz MARCEL GUILLEMARD 1
wewnątrz numer seryjny: 8056;
I poł. XX w.