Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 181
Portret kobiety w ciemnej sukni - miniatura
gwasz, ołówek, papier;
8 x 6 cm (owal w świetle oprawy);
sygn, p. d.: N. F. (ołówkiem);