Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)
Nr katalogowy: 176
Portret pani Z. K.
olej, płyta; 75,5 x 50 cm;
sygn. p. g.: jm.;
olej, płyta; 75,5 x 50 cm;
sygn. p. g.: jm.;
na odwrocie nalepka wystawowa: Związek Zawodowy Polskich Artystów Plastyków w Krakowie - Dom Plastyków, z tytułem: Portret p. Z. K. oraz napis: Warszawa …?; na ramie obrazu napis: Skrz. IV Nr. 48