Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)
Nr katalogowy: 175
Portret Karola Zolicha
olej, płótno; 42 x 53 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
olej, płótno; 42 x 53 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Na odwrocie, na płótnie napis: Mal. w Myślenicach VIII. 1945 r.
Dołączone autorskie oświadczenie dotyczące osoby portretowanej (przyjaciela malarza).
Por. poz. 133 niniejszego katalogu.