Rajmund KANELBA (1897-1960)
Nr katalogowy: 158
Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932
olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Kanelba;
sygn. p. d.: Kanelba;