Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)
Nr katalogowy: 133
W sadzie
olej, płótno; 85,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
olej, płótno; 85,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
Pejzaż z okolic Myślenic; wcześniej w znanej kolekcji dra Karola Zolicha - przyjaciela artystów (m.in. Wojciecha Weissa,
Eugeniusza Eibiche’a, Jerzego Fedkowicza, Wacława Taranczewskiego, Zdzisława Przebindowskiego, animatora
plenerów myślenickich. [por. poz. 175 niniejszego katalogu].
12 000 zł