Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Nr katalogowy: 132
Zarośla
olej, tektura; 32.5 x 24 cm;
sygn. l. d.: JAN STANISŁAWSKI;
olej, tektura; 32.5 x 24 cm;
na odwrocie stempel z podpisem żony artysty: JAN STANISŁAWSKI/ ZE SPUŚCIZNY / POŚMIERTNEJ/ Janina Stanisławska. Powyżej niebieską kredką naniesiony numer 234 (w kółku).