Jerzy MAKAREWICZ (1907-1944)
Nr katalogowy: 109
Lata dwudzieste, lata trzydzieste
kredka, pastel, akwarela, tektura; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Jurek Makarewicz
sygn. l. d.: Jurek Makarewicz