Nr katalogowy: 805
Pierścionek platynowy
platyna, pr. ok.0.900, masa całkowita 7.530 g
w formie ozdobnego sygnetu damskiego, w części centralnej brylant o masie 0.23 ct (Si/H) w otoczeniu dwóch brylantów o łącznej masie 0.20 ct (Si/H), kompozycji dopełnia oprawa 4 szt brylantów o łącznej masie 0.63 ct (Si/H) oraz 14 szt brylantów o łącznej masie 0.14 ct,