Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy: 420
Miało być tak dobrze, a jest jak zwykle, 2005
akryl, płótno;
95,5 x 120 cm;
akryl, płótno;
95,5 x 120 cm;
sygn. l. d.: ABAKO '05;
na odwrocie opis autorski: Witold ABAKO/ AKRYL
120 x 89,5/ „ Miało być tak dobrze, a jest jak zwykle”