Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 419
Tu gdzieś zgubiłem nadzieję, 2005
akryl, płótno;
120 x 150 cm;
akryl, płótno;
120 x 150 cm;
sygn., dat. i opis. l. d.: TU GDZIEŚ ZGUBIŁEM NADZIEJĘ / W LIPCU, W POŁUDNIE / ALEATORYZM / ZEJŚCIE KLASYCZNEGO IMPRESJONIZMU / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI · 2005 ·
na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy.