Agata KLECZKOWSKA (ur. 1987)
Nr katalogowy: 417
Lis, 2011
akryl, płótno;
65 x 81 cm;
akryl, płótno;
65 x 81 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: AGATA KLECZKOWSKA / STYCZEŃ 2011
na odwrocie nalepka Domu Aukcyjnego Abbey House z 2011.