Jerzy PANEK (1918-2001)
Nr katalogowy: 404
Śmierć na koniu, 1970
olej, płótno; 74 x 59 cm;
sygn. p. d.: Panek
olej, płótno; 74 x 59 cm;
sygn. p. d.: Panek
na odwrocie napis autorski: JERZY PANEK/ 59 x 73/ tytuł: „ŚMIERĆ NA KONIU”/ 1970