Jerzy TCHóRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy: 314
Bez tytułu, 1961
akwaforta, papier;
15 x 11 cm (odcisk płyty);
akwaforta, papier;
15 x 11 cm (odcisk płyty);
sygn. na płycie JT 61, napisy pod płytą l. d.: 21/ 60; p. d.: JTchórzewski 61