Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy: 310
Praszka, 1965
litografia, papier;
44,5 x 61 cm (wymiar kompozycji),
litografia, papier;
50 x 68 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: l. d.: Litografia „Praszka” / Lit 32/ 1965 śr. d.: 4 / 5 p. d.: (-)WACŁAW KONDEK
na odwrocie potwierdzenie autentyczności litografii wystawione odręcznie przez Marię Kondek (2002/ II).