Leonor FINI (1908-1996)
Nr katalogowy: 305
Stwory
litografia barwna, papier pomarańczowy;
74,5 x 52,5 cm;
74,5 x 52,5 cm;
sygn. i opis ołówkiem u dołu: 25/95, LeonorFini
900 zł