Rzeźbiarz nieokreślony, francuski, XIX w.
Nr katalogowy: 217
Plakieta satyryczna - Podatek na psy, ok. 1890
brąz, oprawa drewniana;
17 x 10 cm (wymiar plakiety)
17 x 10 cm (wymiar plakiety)