Nr katalogowy: 170

Robert Hugo JAANCKEL (1872-1952)

Nr katalogowy: 170

Dama w lisach, 1929

olej, płótno; 60,5 x 51 cm;
sygn. i dat. l. d.: R. H. Jackel / 29