Nr katalogowy: 162

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 162

Żołnierz z koniem, 1924

olej, płótno; 21,8 x 17,6 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1924