Nr katalogowy: 161

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 161

Pościg za bolszewikami, 1929

olej, płótno; 59,5 x 97,5 cm,
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1929