Nr katalogowy: 157

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 157

Przed pałacem w Verrie`re le Buisson, 1951

olej, płótno; 71 x 59 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER