Nr katalogowy: 154

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 154

Przy studni w ogrodzie

olej, deska mahoniowa; 40 x 32 cm;
sygn. l. d.: Jacek Malczewski