Nr katalogowy: 153

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 153

Pośmiertny portret Jacka Malczewskiego w tercjarskim habicie, 1929

olej, tektura, 38 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 9/X 1929 / Wlastimil Hofman