Nr katalogowy: 147

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 147

Autoportret

olej, płótno naklejone na tekturę, 38,5 x 29 cm;
sygn. p. g.: 1928 / Wlastimil Hofman
Cena oferowana 15 000 zł