Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1883)
Nr katalogowy: 144
Portret mężczyzny we wnętrzu pokoju z widokiem na Wawel, 1877
olej, płótno; 40 x 32 cm;
sygn. p. d.: SŚ (monogram wiązany) 1877