Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy: 134
Kaczeńce
olej, tektura; 35,5 x 49,5 cm;
sygn. z lewej: A Karpiński
sygn. z lewej: A Karpiński
Na odwrocie napisy autorskie (ołówkiem): Kaczeńce / mal / AKarpiński / Kraków oraz mal. A. Kar