Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Nr katalogowy: 128
La Bella Bruna
olej, płótno; 48 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: St. Żurawski
sygn. p. g.: St. Żurawski