Nr katalogowy: 127

Władysław BOŃCZA-RUTKOWSKI (1841-1905)

Nr katalogowy: 127

Wiejska chata, 1902

olej, płótno; 31 x 39 cm;
sygn. p. d.: W. Bończa 1902