Władysław JAHL (1886-1953)
Nr katalogowy: 102
Dwie dziewczyny w łodzi
akwarela, papier; 16,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: Jahl
sygn. p. d. ołówkiem: Jahl