Nr katalogowy: 841
Lustro stylowe
sosna, mahoń; 101,5 x 127 x 11,5 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
o ramie zbliżonej do leżącego prostokąta, profilowanej i falistej na obrzeżu, bogato rzeźbionej w ornamenty roślinne, złoconej;
Europa Zachodnia, XX w.
Lustro o stylowych charakterze, nawiązujące do rokokowych tendencji obecnych w sztuce po 1935 roku.
2 000 zł