Nr katalogowy: 716
Solniczka
srebro (cecha złotnika MK); waga 57 g
Polska ?, 1 poł. XIX w.
kolista, wybrzuszona, gładka, o wywiniętej krawędzi, wewnątrz złocona, wsparta na trzech wygiętych nóżkach zakończonych kopytkami, wnętrze złocone;
srebro ( cecha złotnika MK); wys. 3,9 cm, średn. 6,2 cm; waga 57 g
Polska ?, 1 poł. XIX w.