Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Nr katalogowy: 430
Bez tytułu nr 22, 2010
akryl, płótno;
30 x 30 cm;
akryl, płótno;
30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2010
na odwrocie nalepka Domu Aukcyjnego Abbey House.
15 000 zł