Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)
Nr katalogowy: 410
Totem nr 11, 1966
olej, płótno;
130 x 60 cm;
olej, płótno;
130 x 60 cm;
na odwrocie napis: Nr. 11 oraz nalepka Muzeum Narodowego w Warszawie Z cyklu "Totemy żoliborskie".
por.: Hilary (Hilary Krzysztofiak). 1926-1979. Malarstwo i rysunek, opr. H. Kotkowska-Bareja, E. Zawistowska, [Katalog wystawy monograficznej], Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1997, str. 231 - il., kat.72