Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy: 405
Koniec świata
tusz, akwarela, papier;
41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
tusz, akwarela, papier;
sygn. i opis: finis mundi (...) z lewej: FStarowieyski PINX. Z prawej Jon Byk sc.;
na odwrocie owalna pieczątka: Z rysunków Franciszka Starowieyskiego oraz potwierdzenie autentyczności przez Teresę Starowieyską z października 2004.