Artysta nieokreślony, XIX/ XX w.
Nr katalogowy: 202
Głowa młodej kobiety
brąz patynowany, kamienna podstawa;
sygn. na odwrocie: F.S. LA HMUYLDERS ?
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.
Europa Zachodnia, 2 ćw. XX w.