Nr katalogowy: 137

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 137

Kapliczka

olej, deska; 20 x 11,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1889 / RBratkowski
Cena sprzedaży 2 200 zł